Sprawdź działanie aplikacji Oral-B

ORAL-B GENIUS
I APLIKACJA ORAL-B
Szczoteczka tak inteligentna, że aż GENIALNA. 
Korzystając z technologii Bluetooth, szczoteczka łączy się z aplikacją Oral-B, aby ulepszyć Twoją technikę szczotkowania.
Dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android
Technologia wykrywania położenia
80% badanych poświęciło zbyt mało czasu na szczotkowanie w co najmniej jednym obszarze jamy ustnej*. 

W połączeniu z aplikacją Oral-B 4.1 technologia wykrywania położenia zastosowana w szczoteczce Oral-B GENIUS śledzi pozycję szczoteczki, pokazując, jak należy czyścić wszystkie obszary jamy ustnej w równomierny sposób*. 

* dane z badań własnych, badanie P&G dotyczące śledzenia ruchu
Promowanie dobrych nawyków szczotkowania
Współpraca wyposażonej w technologię Bluetooth szczoteczki Oral-B z aplikacją Oral-B pomaga trzymać się zaleceń w zakresie higieny jamy ustnej, co w znaczącym stopniu wpływa na zdrowie zębów – i sprawia, że wizyty u dentysty stają się dużo bardziej przyjemne. Badania pokazują, że użytkownicy tradycyjnych szczoteczek manualnych myją zęby średnio krócej niż 60 sekund. Dane z aplikacji Oral-B wskazują z kolei, że średni czas mycia zębów podłączoną do aplikacji szczoteczką to 2 minuty 27 sekund*, czyli więcej niż zalecane przez dentystów dwie minuty. 

Ponadto osoby używające zwykłych szczoteczek manualnych stosują nawet dwa razy większy nacisk podczas szczotkowania niż zalecany, czyli więcej niż potrzeba, aby uzyskać dobre efekty czyszczenia. Dzięki systemowi wskazówek Oral-B aż 93% osób, które wcześniej szczotkowały zęby zbyt mocno, zmniejszyło stosowany nacisk. Czas szczotkowania z nadmierną siłą został zredukowany nawet o 88%.* 

* dane z badań własnych, Google Analytics 2015
Uwolnij uśmiechy z Oral-B FunZone
FunZone – nowa funkcja aplikacji Oral-B pomoże Ci szczotkować zęby w sposób zalecany przez dentystę, a przy okazji pozwoli odblokowywać dodatkowe filtry fotograficzne, takie jak na Twoich ulubionych portalach społecznościowych.
Radzenie sobie z problemami jamy ustnej lub wyznaczanie nowych celów
Można by nazwać to „programem szczotkowania” lub „drogą do poprawy”. Szczoteczka GENIUS może również zostać odpowiednio zaprogramowana, aby pomóc Ci skutecznie zająć się takimi sprawami, jak: usuwanie płytki nazębnej, wybielanie zębów, dbanie o dziąsła czy kompleksowa pielęgnacja aparatu ortodontycznego.
Dlaczego Oral-B Genius to szczoteczka dla Ciebie?
Dowiedz się więcej o funkcjach i zaletach Oral-B Genius 9000, które pomogą Ci czyścić zęby zgodnie z zaleceniami dentysty.
Twój dentysta może ułożyć program szczotkowania specjalnie dla Ciebie
Kto zna Twoje zęby lepiej niż Twój własny dentysta? Tylko on wie, które obszary mogą wymagać specjalnej uwagi. Ze względu na bliską – dosłownie – znajomość z Twoimi zębami, jak nikt inny zaplanuje cykl pielęgnacji, w tym tryby i czas czyszczenia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android

Aby zobaczyć specyfikacje techniczne szczoteczek Oral-B SmartSeries i porównać produkty Oral-B, odwiedź stronę produktów.
Znaki handlowe i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i wszelkie korzystanie z tych znaków przez Oral-B odbywa się w ramach licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.