Oral-B GENIUS w Rose Gold

BIELSZE ZĘBY OD PIERWSZEGO DNIA I ZDROWSZE DZIĄSŁA*
Oral-B przedstawia elegancki i zmyślny system dbania o higienę jamy ustnej. Piękna szczoteczka w odcieniu rose gold została zaprojektowana z myślą zarówno o estetyce, jak i skuteczności. Jej unikalnagłówka, tryb wybielania oraz Aplikacja wspierająca proces czyszczenia to idealne połączenie, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości piękny uśmiech.
INTELIGENCJA I UŚMIECH.
POZNAJ HEATHER KNIGHT
* wybiela, usuwając przebarwienia powierzchniowe; zdrowsze dziąsła w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną
BIELSZY UŚMIECH
DZIĘKI NASZEJ NAJINTELIGENTNIEJSZEJ SZCZOTECZCE

Końcówka wybielająca: Unikalna nakładka polerująca pozwala zadbać o bielszy uśmiech już od pierwszego dnia. Jej włókna z zaokrąglonymi końcami zapewniają delikatne oczyszczanie zębów oraz dziąseł.

Tryb wybielający: Tryb wybielający to jeden z 6 wbudowanych w napęd szczoteczki trybów, który optymalizuje technikę szczotkowania, aby zapewnić Ci bielszy uśmiech.

Aplikacja wspomagająca wybielanie: Po połączeniu szczoteczki z aplikacją Oral-B otrzymasz wskazówki, jak osiągnąć spektakularny efekt wybielenia.

PODRÓŻUJ WYGODNIEJ
Podróżuj ze swoją szczoteczką GENIUS w dobrym stylu dzięki etui podróżnemu Smart z akcentami w kolorze różowego złota. Etui pozwala na naładowanie szczoteczki oraz smartfonu przy użyciu jednego gniazdka, dzięki czemu już nigdy nie musisz martwić się rozładowaną baterią.
KUP JEDNĄ Z INNOWACYJNYCH SZCZOTECZEK ORAL-B GENIUS
Oral-B to marka najczęściej polecana przez dentystów z całego świata. Już dzisiaj zobacz całą kolekcję naszych szczoteczek elektrycznych.