Blend-a-med Pro-Expert

Pro-Expert: Dla trzy razy mocniejszych zębów*
Każdego dnia nasze zęby są narażone na działanie kwasów zawartych np. w owocach i napojach bezalkoholowych, które powodują erozję szkliwa i stopniowo osłabiają nasze zęby.

Nasza jak dotąd najbardziej zaawansowana technologia pasty do zębów, rewolucyjny kompleks fluorku cyny(II) Blend-A-Med Pro-Expert zapewnia zębom odporność na codzienne działanie kwasów i uszkodzenia. Rozpuszczalne mikrogranulki czyszczą przestrzenie międzyzębowe, zwalczając bakterie – źródło większości problemów w pielęgnacji jamy ustnej. Pasta do zębów Blend-A-Med Pro-Expert. Zyskaj zdrowsze i mocniejsze zęby* już od pierwszego dnia przy regularnym stosowaniu.
Innowacja w dziedzinie pasty do zębów – opracowana wraz z dentystami
Odkryj nową generację produktów do higieny jamy ustnej opracowanych przez Oral-B- – markę najczęściej wybieraną i polecaną przez dentystów na całym świecie.
Wykorzystaj moc kompleksu fluorku cyny(II)
Dzięki unikalnemu połączeniu składników kompleks fluorku cyny(II) precyzyjnie chroni przed problemami jamy ustnej: ubytkami, płytką nazębną, problemami z dziąsłami, nadwrażliwością, przebarwieniami, nieświeżym oddechem, kamieniem oraz erozją szkliwa.
Dla zdrowszych, mocniejszych zębów* już od pierwszego dnia, przy regularnym stosowaniu
Unikalna formuła Blend-A-Med Pro-Expert pomaga w odbudowie zębów i sprawia, że stają się trzy razy mocniejsze.
* w odniesieniu do płytki nazębnej i erozji szkliwa, w porównaniu z pastą z fluorem bez właściwości antybakteryjnych i niezapobiegającą nadwrażliwości
Postaw na profesjonalizm z Blend-A-Med Pro-Expert
Zostań ekspertem z Blend-A-Med Pro-Expert.
POZNAJ OPINIE KLIENTÓW


Blend-a-med Pro Expert All in One Kompleksowa Ochrona
Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert All in One Kompleksowa Ochrona, marki nr 1 najczęściej polecanej przez dentystów na całym świecie. Z kompleksem fluorku cyny(II), najlepszą technologią ochrony Blend-A-Med, zyskasz zdrowsze i mocniejsze zęby już od pierwszego dnia przy regularnym stosowaniu (w odniesieniu do płytki nazębnej i erozji szkliwa, w porównaniu z pastą z fluorem bez właściwości antybakteryjnych i niezapobiegającą nadwrażliwości).
Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie
Pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert Dokładne Czyszczenie wykorzystuje aktywne, rozpuszczalne mikrogranulki do wyjątkowo dokładnego czyszczenia, które możesz poczuć. Zapewnia niezwykłe uczucie czystości i zawiera cztery razy mniejsze mikrogranulki niż zwykła pasta Blend-A-Med Pro-Expert.
Blend-a-Med Pro Expert All in One Kompleksowa Ochrona Doskonałe Wybielanie
Pasta do zębów Blend-a-Med Pro Expert All in One Kompleksowa Ochrona Doskonałe Wybielanie zawiera unikalne połączenie składników wybielających, które czyszczą i usuwają przebarwienia powierzchniowe, jednocześnie chroniąc zęby. Zawierająca fluorek cyny(II) pasta precyzyjnie chroni przed problemami jamy ustnej: ubytkami, płytką nazębną, problemami z dziąsłami, nadwrażliwością zębów, przebarwieniami, nieświeżym oddechem, kamieniem nazębnym i erozją szkliwa.